Denisa a Peter
Štefana som poznala najmä ako kolegu z médií, takže som vedela presne a jasne kto bude pre mňa pracovať. Poznala som jeho prácu fotoreportéra v novinách a zároveň aj ako originálneho fotografa štylizovaných portrétov manažérov a ľudí zo show biznisu. Neľutujem, výsledok jeho práce bol nad očakávanie dobrý... niektoré zachytené atmosféry boli akoby z natáčania filmu o svadbe. Dokonale využil improvizáciu, ťažiacu z daného prostredia bez akýchkoľvek príprav vopred. A nevadilo mi nakoniec, že som v ten chladný májový víkend z fotografovania po svadbe prechladla... :-). Odporúčam!!!

Zuzana a Renaud
Fotografa na svadbu sme hľadali spôsobom osobných referencií. Doporučenie sme dostali od nášho známeho, Štefanovho kolegu, v čase keď ešte pôsobil v médiách. Spoľahli sme sme sa teda a šli sme naostro do toho bez ďaľších príprav a hľadaní. Vzhľadom na to, že z manželovej strany bolo veľa hostí z Francúzska a museli sme sa im venovať, fotografovanie podľa predstáv fotografa bolo to posledné, čo nás v danej chvíli lákalo. Števo bol neoblomný a trval na svojom čo môjho novopečeného manžela prívádzalo miestami do nepríčetnosti najmä vo chvíľach, keď si chcel počas plavby loďou vychutnávať so svojími francúzskymi priateľmi svoje cigáro so šampanským. Avšak keď vzhliadol veľkoformátové zväčšeniny v svadobnom albume, uznal, že sa v danej chvíli mýlil... :-)

Magda a Hans
Štefana som spoznala priamo pri práci a síce, keď som sa nečakane ako svadobná družička na svadbe kamarátky zrazu ocitla v úlohe asistentky fotografa. Videla som ho teda priamo pri práci. Po čase som sa v úlohe nevesty ocitla ja sama a na základe výsledkov jeho práce ako aj spôsobu práce som vedela na koho sa obrátiť. Presvedčil ma, že je vhodné začať už o 07.00 ráno v hotelovej izbe, pokiaľ príde môj nastavajúci z Rakúska, pokračovať u kaderníka... prípadne, že sa oplatí kvôli dobrej fotke zastaviť na chvíľu trebárs aj premávku chodcov na Michalskej...

Žanet a Dodo
Ja som chcela mať v to leto 1996 „inú“ svadbu, „iné“ svadobné šaty, „iné“ svadobné  topánky, „inú“ svadobnú hostinu a „iné“ svadobné fotografie. Našťastie sa mi všetko „iné“ vysnívané splnilo. V kruhu priateľov, ktorí boli na svadbu pozvaní, sme mali fotografa  Števa Laktiša, ktorý mal neuveriteľne dobré nápady a nafotil skvelé svadobné fotografie. Pri  fotografovaní som mohla byť uvoľnená, prirodzená a  mohla si tak vychutnávať svoj radostný veľký deň.  Naviac sme sa rozhodli, že chceme mať aj fotografie, pri ktorých si jeho prítomnosť nebudeme uvedomovať, aby bola zachytená atmosféra celého dňa bez známok štylizovania. Túto časť obradu sme chceli mať zachytenú čiernobielo, s nádychom klasiky... Výsledkom boli úžasné fotografie na  profesionálnej úrovni.

Pánikoví
Počas fotografovania sa nám páčilo najmä, že sme sa takmer o nič nemuseli starať a same to šlo akosi automaticky so skvelým výsledkom. Bolo to fajn. A najmä nie celá záplava stoviek fotiek akoby momentiek na jedno kopyto, ale niekoľko rozhodujúcich pár desiatok momentov...).

Peťo a Maja
... bolo to myslím najmä neštandartné a povedali by sme aj celkom zábavné fotenie... :-))

Dudo a Maťka
Sme obaja nepočujúci a preto pre nás hľadali kameramana rodičia. I napriek tomu sa nám
s pánom Laktišom spolupracovalo veľmi dobre. Boli sme obaja milo prekvapení, čo vzniklo
z našej svadby. Hrané videoklipy, ktoré vznikali počas svadby keď bolo času málo, za
pochodu, sú spontánne a evokujú v nás nezabudnuteľné, nadčasové spomienky...

Michal a Zuzana
Chceli sme mať fotografie netradičné, uvoľnené, s nádychom dokumentu. To sa podarilo,
vyhovovalo nám zoradenie fotografií do slideshow a prekvapením pre nás bolo, že boli
skombinované aj s krátkymi a vtipnými videovstupmi.

Peter a Miriam
Štefana Laktiša sme si vybrali s pomedzi veľkého množstva ponúk na internete, lebo nám
jeho videoklpy prišli nekonvenčné a nápadité. Naše očakávania sa naplnili...